| TheGrooveStreet a întrebat:

As vrea sa va cer parerea la un "best-buy" smartphone.
Buget: 2100-2200 RON

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

LG G3

| TheGrooveStreet explică (pentru OnuOnulică):

M-am lecuit de LG-uri cu toate problemele de touchscreen. Multumesc pentru raspuns dar LG G3 nu e o solutie pentru mine

| J0B0MAT a răspuns:

Samsung-urile sunt cele mai bune dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand acest telefon de la Emag http://bit.ly/1K1Qx1L Costa 2199 lei

| AntoSweet a răspuns:

Iph 5C/S. S4, 5. Nokia Lumia 930.
Funda?

| Flavy007 a răspuns:

În primul rand dacă te interesează cum arata poți sa cumperi direct un iPhone și apoi sa regreți pentru ca iPhone-ul este cel mai prost telefon făcut vreodata. Dacă te interesează specificațiile poți sa îți cumperi un HTC One m8s. Și dacă vrei sa arate și bine sa aibă specificații absolut geniale și tot ce mai vrei la bani ăștia ai putea sa cumperi un Sony Xperia z2 sau ca sa fie și mai bine mai strângi niște bani și îți cumperi un z3 la care ești sigura ca ai aluminiu și sticla și cu specificații foarte bune. Cel mai mult îți recomand Sony pentru ca au telefoane absolut geniale. Și dacă nu o sa cumperi ce ți-am recomandat eu te rog. nu, te implor nu te lua după idioți care zic iPhone pentru ca din nou iPhone este cel mai prost telefon făcut vreodata.iar Samsung am doar un cuvânt de spus: plastic. Și Samsung s6 și s6 edge nu sunt o investiție chiar bună după părerea mea. Sper ca te-am ajutat și cred ca o sa primesc multe înjurături de la iubitorii de iPhone laughing