| lungullg a întrebat:

as vrea si eu sa-mi fac un abonament cozmote si la abonament sa-mi iau un smartphone cu 1 leu ecsita si care sunt cerintele sa platesc anumite rate inainte ca auzisem ca asa este dar acum nu stiu si nu vreau sa-mi raspundeti din astia care ati citit pe net

1 răspuns:
| DeathLord93 a răspuns:

In urma cu cativa ani mi-am facut si eu abonament la ei uite cam cum sta treaba
Iti vor intocmi un contract de prestari servici si vei primi telefonul pe loc + alte informatii de care ai nevoie dureaza maxim 10 minute toata treaba nu ai nevoie decat de contractul de spatiu in original buletinul proprietarului casei unde locuiesti si semnaturile aferente cum ca sunteti de acord cu conditiile puse de ei eventual nu mai stiu sigur s-ar putea sa fie nevoie de o achitare a primei facturi dar nu este decat valoarea abonamentului pe care il vei face 5 10 20 euro depinde ce vei alege cam asta ar fi happy