| Marianutzu a întrebat:

Azi mi-am dus telefonul la Orange pentru a il trimite la Bucuresti pentru reparatie.Problema e ca nu le-am comunicat ca am cod de securitate la el, eu neputand sa-l dezactivez deoarece nu se vedea nimic(displayul fiind spart). Credeti ca l-ar trimite inapoi doar pentru atat?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Telefoanele trimise in service primesc Factory Reset, toate datele de pe telefon sunt sterse, deci si codul tau de securitate.