| anonim_4396 a întrebat:

Cand s-ar merita sa cumpar un Samsung Galaxy S7 Edge? Black Friday/ In iarna sau vara viitoare că apare un alt S? ( am inteles că black friday ar fi cel mai mate scam)

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

I-ati acum unul folosit in conditie buna sau stare ideala. E mult mai ieftin decat la magazinele specializate, plus nu trebuie sa astepti un an ca sa-ti iei un telefon care-i deja depasit.

| GeorgeBerbec a răspuns (pentru 393Dan):

Nu vreau parintii. Eu trebuie sa pun 50% din pret. Ei il pot lua oricand dar de mine imi ehee hee

| iwefgOficiall a răspuns:

A aparut Samsung s8

| EstiSiSuntExemplu a răspuns:

Pai oricum mai e mult..deci...FĂRĂ DECI..eu zic sa aștepți pana în vara..ca mai e mult..eu nu as rezista. Oricum, bine ca ai răbdare.și ai și timp de gândire dacă îți iei sau nu.
Succes