| vladys a întrebat:

care este diferenta dinte Samsung galaxy s3 mini si s3 mini value edition? funda un raspuns rapid va rog!

2 răspunsuri:
| IonutPopa a răspuns:

S3 mini value edition e mai bun pentru gaming pentru ca are 1.2 ghz si 4.2 android, eu am varianta value edition si sunt foarte multumit si merge chiar si jocuri cu grafica 3D complexa precum Real Racing 3, eu te sfatuiesc sa iti iei s3 mini value edition e mai bunwinking funda?

| vladys explică (pentru IonutPopa):

Multumesc mult! chair m-ai ajutat! dar mai am o intrebare! foloseste micro sim sau sim normal? daca imi raspunzi ai funda!