| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Care este reteaua mobila mai buna, DIGI sau Vodafone?

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Digi

| Lukasssz a răspuns:

Digi

Răspuns utilizator avertizat
| Totenn a răspuns:

Digi

| microsedd a răspuns:

Vodafone are cea mai buna acoperire din țară si de aia e folosit si de unitatile de interventie mobila gen Salvamont fiindca are acoperire buna si este semnal chiar si pe munte.

| PascuDenisa a răspuns:

Eu am Vodafone din totdeauna si n-am avut vreo problema, internetul merge perfect la viteaza necesara, in schimb prietena mea are de la digi si mai mereu are problema cu netul si semnalul cand pleaca undeva