| AureliusTPU a întrebat:

Salut tpu.Cat ar costa sa imi lipeasca pinii care sunt de la placa de baza spre baterie? DACA STITI VA ROG SA SCRIETI SAU DACA ATI PATIT LA FEL CAT VA LUAT (AM SAMSUNG S9+)

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Extraordinar, e a 3 a săptămâmă in care ne chinui cu telefonul tău pe care NU-l lipește nimeni, iți schimbă placa de bază!

| AureliusTPU explică (pentru sierra1):

Ok happy

| AureliusTPU explică (pentru sierra1):

Da sigur nu ii lipeste? laughing)))))))

| Wr3nch a răspuns (pentru AureliusTPU):

Sigur nu ii lipeste ca e tehnologie fina, nu telefon Nokia facut in 2000 vara,

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

De curiozitate cum ai reusit sa rupi pinii aia? laughing

| AureliusTPU explică (pentru Wr3nch):

A ajuns apa in telefon si telefonul pe state era crapat si i-am luat spate nou in caz de ceva si am mai intrebat si a zis ca sa ii scot bateria si ce-ai facut bobitza ca sau scos cu tot cu baterie si acum am spate nou doar de forma

| AureliusTPU explică (pentru Wr3nch):

Atunci dc mai e gsm daca nu poate repara un amarat de s9+

| Wr3nch a răspuns (pentru AureliusTPU):

Pentru ca e service, nu cladire cu miracole. Sunt unele defecte care is prea severe lol, nu totul se poate repara ''romaneste'' cu scuipat, super-glue si banda.

| Wr3nch a răspuns:

Nu se lipesc pini lol, se schimba mufa de incarcare sau placa de bazalaughing