| Georgestaff08 a întrebat:

cat as putea lua pe un Lg G2 D802 la amanet. Vreau sa mentionez ca arata impecabil. Vreau sa imi fac o idee cam cat as putea lua pe el.Multumesc.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În jur de 800 lei.

| Clorox a răspuns:

Amanet? Nu stiam de chestia asta, dar de ce nu-l pastrezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate da la amanet. Ai nevoie de factura, garantie si cel mai probabil cutia cu care
a venit. Daca nu ai cutia, atunci numai incarcatorul. Pretul este de cca 35& din pretul de pe factura.

Sfatul meu : ori in vinzi pe OLX, ori il pastrezi. Nu prea merita la amanet. Amanetul este recomandat numai in momentul in care ai urgent nevoie de bani.