| vrajitoarea_1628 a întrebat:

mie imi place de un tip, dar vreau sa-i arat contrariu. Cum as putea reusi, nu pot sa-l ingnor pentru ca suntem vecini si vorbim in fiecare seara. vreau sa-i demonstrez ca nu ma intereseaza si sa nu stie ca imi place de el.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic mai simplu. Te comporti normal, vorbesti esentialu cu el, nu bati apropouri si nu raspunzi la apropourile lui. Pur si simplu te comporti ca si cum nu ti-ar place de el. Te gandesti cum te comporti fata de o persoana pentru care nu simti nimic si asta faci si cu el. Iti imaginezi ca e persoana aia :d

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Uite ceva ce nu vezi in fiecare zihee hee
Il placi, insa vrei sa ii demonstrezi contrariul.Acum vine intrebarea de o suta de mii de euro:de ce?thinking Ai vreo teama? Are prietena? Ti-e teama sa incepi o relatie?
Ar trebui sa ii demonstrezi discret ca il placi. E cam greu sa lupti impotriva curentului.Intre ratiune si simtire va exista mereu o mare bataliewinking

| foxi a răspuns:

Astea se cheama.fite!