| alexandruvio a întrebat:

ce ati alege intre Samsung Galaxy S1 si LG Optimus L7?

Răspuns Câştigător
| Troll99 a răspuns:

Nu se poate sa faci o astfel de comparatie, sunt telefoane de generatii diferite. Clar firma Samsung e mai tare ca Lg, dar uitate si tu ce tare e noul Lg Optimus L7 http://bit.ly/XmGQ8M mai repede ai putea sa-l compari cu un S3.

8 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Samsungul e mult mai vechi.

| MaybeSomeone a răspuns:

LG Optimus L7 e simpatic si... foarte... simpatic laughing) e interesant ca e foatre buni totusi nu e facut de Samsung laughing de obicei samsungurile sunt cela mai bune (aproximativ) dar acest telefon este cu mult mai bun. p.s Parerea Mea

| alextotal a răspuns:

Salut. Mie imi place mai LG Optimus L7.

| ArrianaM a răspuns:

Eu una as alege Samsung galaxy s1, dar e alegerea ta

| doxatuVexxatu a răspuns:

LG optimus

| cflorin11 a răspuns:

Optimus L7. sistem operare nou, procesor mai bun, ecran mare, baterie mai mare. S1 este uzat moral

| eu123456789 a răspuns:

Samsung.

| Petre_Alexandru_1995 a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../6943,6873

depinde din ce punct de vedere ...iti recomand Samsung galaxy s