| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca e mai bun:Huawei p9 lite sau Samsung galaxy j5? Vreau ca telefonul sa se miste rapid, sa faca poze bune si sa fie mare(p9 lite e mai mare).

Răspuns Câştigător
| Bobbye a răspuns:

Parerea mea este sa renunti la ideea cu Samsung. Deci eu iti recomand P9 LITE, il au multi tovarasi de ai mei si sunt foarte multumiti de telefon. Gasesti pe net specificatiile telefoanelor si le poti compara sa vezi si tu diferentele, dar eu cum ti-am spus iti recomand P9 LITE.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Dintre telefoanele care le-ai specificat. eu recomand p9 lite

| Mihai1810 a răspuns:

Gasesti altceva mai bun la pretul asta.