| axml34 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG l9 ii...este bun telefonul, LG l9 ii sau Samsung galaxy s3?
Va rog dati-mi niste pareri despre lh l9 ii.

4 răspunsuri:
| Teodora_Teo_2001 a răspuns:

Pai eu as opta pentru Samsung Galaxy S3 pentru ca are camera mai mare decat Lg l9, are un mecanism mai bun, desii Lg l9 este destul de frumusel dar eu as opta pentru Samsung Galaxy S3winking

| AlexL28 a răspuns:

Sunt fan LG, si L9 II e un telefon bun si mai frumos decat S3, dar S3 e ceva mai performant.

| AliLina2 a răspuns:

Ce pot sa zic.e bun telefonul..android jelly bean pe care il poti upgrada la kitkat..procesor dual core 1, 4 ghz..viteza buna la navigatie prin MB..bateria tine mult(mai mult ca la S3 cu 10 minute).bun telefonul..Eu as miza pe LG L9 2.