| gabrielosss98 a întrebat:

ce parere aveti despre Nokia lumia 800? Si ce ati alege intre Samsung galaxy s3, iphone 5 si Nokia lumia 800.

Răspuns Câştigător
| Amb a răspuns:

Despre Nokia Lumia 800 pot spune ca este un telefon rezistent.Samsung galaxy s3 este mai bun decat iPhone 5, dar daca vrei ceva de fite iti recomand iPhone 5.

10 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Desigur ca Samsung galaxy s3 e mai performant ca toate:http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4240&idPhone2=4238

| Anonim5566 a răspuns:

I-phone 5

| Fidec a răspuns:

Eu unul as alege IPHONE 5. uite aici ai un review http://www.youtube.com/watch?v=GEsrXHWqiwM

| mirceapeiaaa a răspuns:

Multi care nu stiu spun ca iphone e cel mai bun dar nu e asa din punctl de vedere al dotarilor iphone are un procesor de 1. 2ghz dualcore iar tehnic s3 are dublu, quadcore de 1. 4ghz si este si mult mai ieftin s3 asa ca clar mai bun este s3

| Unlucky a răspuns:

Iphone 5 clar

| oaldysefu1 a răspuns:

Sincer la banii astia parerea mea nici unul dintre aceste telefoane.Eu asa alege Samsung galaxy note 2.Bafta

| RaDuKu_6372 a răspuns:

Samsung galaxy S3winking

| robyrroberta98 a răspuns:

Eu as alege Nokia lumia 800...pt ca e mult mai rezistent decat iphone 5 si Samsung galaxy S3....parerea mea

| Mirceaxo a răspuns:

Eu zic ca iphone 5 dar ii putin ii complicat cu jailbreack si mai multe chesti de esti amator ai multe de invatat... lumia in nici un caz... 1. iphone 2.samsung s3 3.nu Nokia

| RAWTEER a răspuns:

Salut. Nici sa nu te gandesti sa iei iphone 5, nu ca ar fi prost s-au am eu ceva impotriva lui, dar sunt cateva motive : 1- peste cateva luni apare iphone 5S, iar iphone 5 va fi demodat, iar performantele telefonului iphone 5 sunt slabe pe langa Samsung Galaxy s3. Iti recomand cu caldura Samsung Galaxy S3, ori Samsung galaxy note 2. Funda?