| yAdrian a întrebat:

Ce pot sa-i fac la un Samsung Galaxy S5 daca mi se tot blocheaza, are lag, imi iese din unele aplicatii ( CAMERA, Contacte si alte aplicatii ). Se inchide/restarteaza singur ( mai rar asta ). Cam dupa ultimul update la Android ( 5.0 ) imi face figurile astea. Sa fie de la Android?
Dau funda!
Multumesc!

7 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Un resetet trecerea de la android kitkat la lollipop necesita un reset

| yAdrian explică (pentru notefree):

Pai reset, singurul reset care i-l pot da, este resetarea din fabrica si prin resetare din fabrica, nu revine la KitKat.

| notefree a răspuns:

Asta ziceam sa-l treci la reset din fabrica sau hard reset

| BogdanDediu a răspuns:

Du-te la un service sa vada ce ai sau daca mai ai garantie du-te cu el de unde l-ai cumparat!

| cosmin76 a răspuns:

Nu! Ai virusi pe el... Fa-i un hard reset.

| yAdrian explică (pentru cosmin76):

L-am scanat cu BitDefender si nimic. Cum fac acel hard reset?

| cosmin76 a răspuns:

Pai cauta pe net hard reset galaxy s 5