| CTLN a întrebat:

Ce sa aleg dintre Iphone 5/5c si Samsung J5(2015)? (ambele luate la mana a doua)

20 răspunsuri:
| ArcasuMoldovan a răspuns:

Samsung, Samsungurile mi se par mai bune decat iphone-urile.

| LTAA a răspuns:

Iphone 5

| CTLN explică (pentru LTAA):

Nu e prea vechi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat nu lua iPhone la mana a doua!
Daca esti încăpăţânat si vrei iPhone informeaza-te bine inainte sa il cumperi.
Iti recomand sa nu iti cumperi iPhone 5 sau 5C daca ai posibilitate cumpara un iPhone 5S sau cumpara Galaxy J5.

| CTLN explică (pentru anonim_4396):

De ce sa nu cumpar 5 sau 5c? argumenteaza te rog big grin

| Adry05 a răspuns:

Mai bine invetesti si iei unul nou.

| Heylin a răspuns:

Samsung. Multe aplicatii nu exista la Iphone decat cu bani.

| LTAA a răspuns (pentru CTLN):

Nu chiar, ruleaza iOS, care e simplu si se misca f bine pe hardware slab, si materialele sunt mai bune.
Daca era vorba de J5 2016 se intorcea balanta.

| Paul1374 a răspuns:

Salut! Pai Iphone 5 ii mai bun decat Samsung j5, dupa parerea mea. Acuma, tu faci ce vrei.

| Skizzolica a răspuns:

Cel mai intelept este sa mai strangi niste bani si sa iei un j5 2016, nu te va dezamagi!

| CTLN explică (pentru LTAA):

Merge iph 5 alb la baieti?

Răspuns utilizator avertizat
| OnePiece a răspuns:

Mai gasesti si alte modele la mana a doua. Ia incearca OnePlus One.

| LTAA a răspuns (pentru CTLN):

Dupa gusturi tale, nu stiu.
Eu pentru mine as lua negru.
Esti sigur ca nu poti strange mai mult pentru J5 2016?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CTLN):

Sa nu cumperi 5 ca e vechi si 5s e vechi dar are un procesor si o baterie mai buna decat 5.
Despre 5C telefonul ala e o jucarie, e un iPhone 5 dar e facut din plastic.

| Clorox a răspuns:

Mai bine J5-ul, 5c e vechi si prostut, daca era 5s mai ziceam...

| Vyo19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dc frate ce au iPhone-urile la mana a doua?
Dacă știi sa îl verifici nu iei țeapă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vyo19):

Dacă știi sa le verifici sa nu iei teapa, dar daca nu stii ce faci? Oricum tipul nu stie prea multe despre iPhone daca se gandeste sa cumpere 5 sau 5C...

| CTLN explică (pentru anonim_4396):

Cum de ti ai dat tu seama ca nu stiu sa verific iphone ul?laughing)) Ma uimesti! Mai bine te abtineai! Aici am cerut o parere daca se mai merită iphone 5 sau 5c sau sa iau j5, nu sa vii tu să spui ca nu stiu sa le verific etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CTLN):

Daca nu stii sa alegi intre 5 si 5C se vede ca nu stii prea multe