| SebbyHere a întrebat:

Curand o sa-mi cumpar un telefon.

Ce sa aleg?

- iPhone 5 la mana a doua.

- Samsung Galaxy S4 Mini la liber nou-nout.

Multumesc!

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iphone-ul nu sta foarte bine la capitolul fiabilitate. Luandu-l si SH, este doar o chestiune de timp pana se defecteaza ceva la el. De ce sa nu iti iei telefon foarte performant si nou care se misca si este la fel de performant decat iphone-ul? Deci mergi pe s4 mini! happy

| OldSoul a răspuns:

Ambele sunt 2 telefoane bune, acum depinde cu ce sistem de operare esti tu obisnuit, si cum iti place tie sa fie telefonul, oricum la iPhone 5 mult accent se pune spre marca nu spre specificatii.
Deci daca doresti un telefon pentru specificatii alege Samsung-ul, daca doresti un telefon pentru marca alege iPhone-ul.

| SebbyHere explică (pentru OldSoul):

Eu sunt obisnuit cu amandoua OS-urile, S4 mini si iPhone 5 au aceeasi marime, m-as duce spre iPhone 5 pentru performanta in jocuri.

| cookie01 a răspuns:

Galaxy ar fi cea mai buna alegere.

| Kumiko19 a răspuns:

Samsung clar.

| TheLegendaryyyy a răspuns:

Samsung galaxy S4 mini pentru ca este mai folositor si S4 este aproape de 2 ori mai mare.

| AntoniaAnto9786 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 happy