| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Saluuut TPU,
Nu știu ce telefon sa-mi cumpar, nu știu ce sa aleg dintre un Samsung Galaxy S8 ( la mana a doua) sau un iPhone 6s.
Voi ce spuneți?

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

E vechi rau 6s ca sa iti mai iei acum s8 mai bine

| SkenWell a răspuns:

S8

| Sketch2 a răspuns:

As alege un S8.

| Kadxss a răspuns:

S8 eu am un S8Plus si merge foarte bine la m și spart dar tot funcționează nu recomand iphone asistentul bixby de pe Samsung e de 5 ori mai avansat decât stiri de pe iphone deci S8

| Roxanaelena1922 a răspuns:

IPhone 6S
Eu am acest telefon, și chiar ma înțeleg foarte bine cu el! Bateria tine, memorie buna! Ți l recomand

| minionforever2005 a răspuns:

Eu as alege un Samsung in locul unui iPhone...si mai ales S8