| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce sa aleg?
Oneplus 7T pro MCLaren sau Samsung galaxy note 10 plus?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Iti dai seama ca nici nu pune asa ceva in discutie cand vorbim de aceste telefoane, ca baterie depinde ce faci, din ce am citit pe eMAG OnePlus 7T Pro McLaren Edition tine 2 zile bateria
https://3g.co.uk/guides/phones-with-the-best-battery-life
Phones with the best battery life
Samsung Galaxy S10 Plus...
Huawei P30 Pro...
Huawei Mate 20 Pro...
Samsung Galaxy Note 10 Plus...
Samsung Galaxy A70...
Huawei Mate 20 X...
Moto E5 Plus...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Telefoanele astea sunt atat de bune incat nu pot trage o concluzie,as putea spune ca ambele ofera unui utilizator normal o utiliare cu viteza lumini,totul instant, camerele foarte bune video, foto, legat de software mai trebuie lucrat, asa ca aspect OnePlus 7T Pro McLaren Edition este foarte frumos, plus ca am citit si pareri pe eMAG despre el si are 5 stele bine si Samsung are multe pareri de 5 stele, foarte greu de ales

| Zuzumilk26 explică (pentru RAY):

Pe mine m-ar interesa sa tina mult bateria si sa nu se blocheze, sa meargă bine jocurile si sa faca poze bune si filmări bune si sa aiba ecran mare pentru ca ma uit mult pe Netflix si Youtube.

| RAY a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Nu stiu daca ai observat ca topurile astea sunt facut in functie de cine e sponsor pentru ele

| Zuzumilk26 explică (pentru RAY):

Nu cred.

| RAY a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Iti dai seama ca nici nu pune asa ceva in discutie cand vorbim de aceste telefoane, ca baterie depinde ce faci, din ce am citit pe eMAG OnePlus 7T Pro McLaren Edition tine 2 zile bateria
https://3g.co.uk/guides/phones-with-the-best-battery-life
Phones with the best battery life
Samsung Galaxy S10 Plus...
Huawei P30 Pro...
Huawei Mate 20 Pro...
Samsung Galaxy Note 10 Plus...
Samsung Galaxy A70...
Huawei Mate 20 X...
Moto E5 Plus...