| Tataran_Sebastian_1998 a întrebat:

ce sa fac cu partile de folie ramase "aerite" sau cum se zice pe ecran.
Aveti aici niste poze:
http://imgur.com/a/Twnjy#0
Cred ca se observa in colturile de sus de langa logoul "Samsung" si langa difuzorul din fata..si in colturile de jos!
Ofer funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| MadalinMarian a răspuns:

Nu a fost folia pusa bine si de asta a prins aer. Daca vrei sa le scoti iei ceva de plastic un sim ceva si incepi sa scoti bula spre margine.

| Tataran_Sebastian_1998 explică (pentru MadalinMarian):

Chestia e ca mi s-a dezlipit complet o data si am incercat eu sa o pun, s-a pus ok dar au aparut bulele, am sa incerc cu recomandarea ta si am sa-ti scriu cat de repede.

| Tataran_Sebastian_1998 explică (pentru MadalinMarian):

Am incercat dar nu am reusit...

5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi folia!

| MadalinMarian a răspuns:

Atunci schimba folia.Dar du-te la cineva care stie, sa nu mai ai probleme dupaia.Mergi la un Gsm bun si o sa te rezolve.

| Tataran_Sebastian_1998 explică (pentru MadalinMarian):

La Gsm am fost si data trecuta...isi bat joc de clienti, oricum mersi. big grin