| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa se auda si tare si sa scoata pozele clare?
eu m-am gandit la un Nokia n73, sau Nokia 6120 straight face Astept parerile voastre!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Eu zic dintre astea 2 n73! Dar o parere mai buna ar fi sa iei Htc wildfire s, scoate poze superbe si se aude si clar!

| CiprianFreeLife a răspuns:

Alcatel ot 991 happy

| Sergiu_Dreghici_1990 a răspuns:

Cumparati un Nokia X2-00 se aude binewinking eu sunt multumit de el. O petrcut doua nopti in ger in livada si no patit nimica!

| roobys23 a răspuns:

PAi daca vrei sa iti iei un telefon cu taste in loc de unul cu tip nou. Nokia n73 este perfect pentru cerintele tale

| PavicsitsAlin a răspuns:

Eu sunt sigur ca Nokia n73