| alexgalatzi a întrebat:

Salut TPU? Ce telefon merita sa achizitionez? Samsung Galaxy S3 sau Apple Iphone 5? Care e mai bun? Dau funda. :*

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate si durabil din toate punctele de vedere, fara discutii, iPhone 5.
Daca vrei performanta.S3 happy

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cu banii astia iti iei HTC one, sau Sony xperia z.

Telefoane care sunt muuuult mai bune decat s3 sau iphone5.

| BiuL a răspuns:

Mie-mi place iphoneul.

| krysstal a răspuns:

Nokia lumia 920, mult mai bun decat orice ipfone. Detin Nokia lumia 920 si merita toti banii.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns (pentru krysstal):

Eu iubesc Nokia lumia si sunt de acord cu tine,, am Nokia lumia 820

| tomavlad a răspuns:

Eu as procura iphone5 deoarece dupa parerea mea e mult mai capabil. E construit din materiale mai placute minii si im place mai mult ios decit android.Mai mult cred in SUA decit in Coreia

| daviddorobantu a răspuns:

Samsung Galaxy S3 are mai mult farmec si este foarte bun... Apple iphone 5 parca nu are nici un stil nu arata de loc bine eu zic sa-ti iei galaxy s3