| ionucmarele a întrebat:

ce telefon ziceti ca merita mai mult sa imi cumpar de pe okazii pana in 600 lei.Lg optimus sol,black,Sony xperia neo v, xperia play, iphone 3gs etc.sau altele nu stiu ce sa aleg.
Voi ce ziceti ca ar merita?
Funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| LadykillerR a răspuns:

Acum un an am avut si eu de ales intre iPhone 3gs sau HTC HD2 si eu iti recomand HTC HD2 :D este mult mai bun decat astea pe care le-ai mentionat tu! Am si eu unul pe okazii la 650 de lei negociabil daca te intereseaza :) http://www.okazii.ro/telefoane-htc/htc-hd2-android-vand-urgent-a120091601