| a9lex88888 a întrebat:

Cei de la digi(telefonie) au doar un numar universal sau au mai multe pentru fiecare locatie unde au magazine?... m-am interesa in mod special numarul celor din baneasa.
Sau poate ma puteti lamuri voi in legatura cu problema mea ....ideea e ca eu am un abonament luat pe numele tatalui meu si voiam sa-mi iau un telefon, dar nu se prea poate din cauza unei politici *gadite romaneste* mai exact tatal meu lucreaza in MAPN iar cei din aceasta institutie nu au veniturile declareate la ANAF ...mai pe scurt ei nu pot sa iti vada venitul in sistem.
Ideea este ca eu voiam sa am telefonul in concediu iar variante precum împuternicirea cuiva si luat pe numele acelei persoane dureaza cam o luna.
Aveti cumva alte variante cum as putea sa iau telefonul?
Daca renunt la abonamen si il fac pe alt nume cam cat costa?

1 răspuns:
| dinuiulian a răspuns:

Sună în call center. Nu căuta să vorbești la punctele de lucru.
În plus, doar cei din call center sunt abilitați să rezolve majoritatea problemelor.