| Robert_Strauneanu_1998 a întrebat:

Cine stie cum se pune o melodie cand te suna cineva? Adica cineva te suna si lui sa nu i se mai auda beep beep beep,sa se auda o melodie, care vrei tu? Cine stie cum pot face asta?

4 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Pai,cauta mai multe informatii pe site-ul retelei pe care esti.E cu cost.

| Lovee18 a răspuns:

Cred ca te referi la muziton ...cand iti cumperi o cartela iti da o carticica mica in genaral la cosmote, scrie despre aceste servicii si acolo o sa scrie cum se poate activa muzitonul

| musta a răspuns:

Daca esti in reteaua Orange suni la *100# intri in ramura "servicii, puk si timp liber" dupa aia intri in ramura "servicii si PUK" si in final in ramura "tonuri de asteptare " ai o luna gratuit iar dupa aia te costa 0.25 euro pe luna!

| vty a răspuns:

Meniu-->Setari-->Profiluri-->General-->Personalizati