| ionut2955 a întrebat:

Cum fac, ca atunci cand ma suna cineva, sa nu auda acel "biiiiip" si sa auda o melodie selectata de mine

5 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

Buna seara intrati in galeria de tonuri si selectati unul de acolo sau comandati unul de pe sit ul operatorului dumneavoastra de telefonie

va doresc o seara placuta in continuare

| BenWilde a răspuns:

Depinde de ce telefon ai.

| Janetthe a răspuns:

Acel ''diiiiip'' presupun ca este acea vibratie se poate modifira la,, profiluri'' sau la setari>telefon sau sunet> ton alarma
SUCCES!

| ionut2955 explică:

Acel "biiiiiiip " il aude cel care ma suna

| 222000111333 a răspuns:

Daca telefonul are Android instaleaza-ti aplicația Zedge de pe Google Market. Cand ai termina intri in aplicație si iti alegi un ringtone, apesi pe el apoi apesi download apoi set as default ringtone.

Daca telefonul nu are sistem de operare selectezi melodia apesi pe optiuni apoi pe setare ca sonerie.