| AdrianRamosBvB a întrebat:

Cum sa am mereu viteza pe telefon? nu spuneti sa iau wifi neparolat sau sa dau hack la wifi-uri cu parola.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce?

| Decicumzici a răspuns:

"sa dau hack la wifi-uri cu parola." :-} ce frumos suna xD deja stiu pasii pederost xD

| Decicumzici a răspuns:

Pe bune acuma "Cum sa am mereu viteza pe telefon?" te referi la viteza de procesare? cat cpu are el atata are n-ai ce face. Referitor la 3g/4g nu poti avea nelimitat. Adica se poate daca ii hackuiesti si asta e grav, in 1 ora esti si arestat lol. Bine nimeni nu poate sparge reteaua 3g! asta e clar. Si de ce ar face-o? Se zice ca este un abonament 3g nelimitat la 100 euro /luna, parca (era acu cativa ani) la Orange. Asta era 700mb dw/up fara limitare viteza. Poate acuma s-a marit pretu nu stiu ce sa zic.

| Decicumzici a răspuns (pentru Decicumzici):

Era un film cu hackeri pe youtube Algotithm parca, unde un tip mergea la un server de telefonie si inseara ceva comenzi si avea trafic minute nelimitat. Poate merge si cu 3g net. Cauta antene pe dealuri ce au container cu servere langa, rupe lacatu si fa magie =) lel, zic si eu.