| Fidec a întrebat:

cum imi activez netul de la frog am un iphone 3gs si nu merge sa il activez straight face. Ce trebuie sa fac?! Funda, multumesc!

4 răspunsuri:
| DarkEyesR a răspuns:

Si eu am un Iphone 3gs, probabil trebuie sa mergi la agentia lor la comote, sau sa suni la cosmote!happy (funda?)

| liviuuuuu9876546 a răspuns (pentru DarkEyesR):

Ai incercat sa dai mesaj gol la 9691? iti dau ei setarile si le salvezi in telefon... daca nu merge intri in setari>wireless si retea>retele mobile>nume puncte acces>creeare APN>>>>>>>>la nume scrii Cosmote internet, APN:internet, utilizator:wnw, parola:wnw, tip APN:internet si la restul le lasi asa... poate te-am ajutat

| DarkEyesR a răspuns (pentru liviuuuuu9876546):

Mersi

| liviuuuuu9876546 a răspuns:

Intrati in access point names in setarile de la internet
Cosmote internet
Name:cosmote internet
Apn:wnw
Proxy:10.252.1.62
Port:8080
Username:wnw
Password:wnw
Server:not set
Mmsc:http://m.webnwalk.ro
Mms:not set
Apn type:default