| 21091995 a întrebat:

e adevarat ca iphone 5 nu functioneaza pe frog, de fapt reteaua frog nu functioneaza pe iphone, asa am auzit si as vrea sa stiu, daca si netul de la frog merge bine pe iphone 5

3 răspunsuri:
| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

Nu este adevarat daca il decodezii merge pe orice retea si nu merge pre bine netu e cu intrruperi

| 21091995 explică (pentru Mihaela_Buzduganmih_1998):

Nu merge din cauza telefonului, sau? eu folosesc netul de la frog pe s3 si merge bine

| 21091995 explică (pentru 21091995):

Pai si eu il folosesc pe s3 si merge bine, dar asa am inteles ca iphone nu accepta frog