| Daryusxz a întrebat:

cum poate fi reparata problema cu exfolierea foliei din anunt si cat costa? Din ce cauza se intampla asa? Are ceva daca il asa? https://m.olx.ro/oferta/samsung-galaxy-s6-IDbOazG.html/# position=10&page=4

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Decat prin schimbarea foliei, costul depinde de locul in care iti repari telefonul, de costurile foliei, etc. In teorie nu ar "strica" sa il lasi asa, dar ai o vulnerabilitate in plus, adica va fi mai vulnerabil daca il vei scapa in coltul respectiv, decat daca ar fi o folie nou nouta (asta, in teorie).

| WithoutName123456789 a răspuns:

Daca are folie peste ecran, o dai jos si cumperi alta noua, care in jur de 30-40 de lei. Daca e ecranul, nu prea ai de ales decat sa il schimbi, care o sa te coste vreo 300-400 de lei.