| Sebi200a a întrebat:

contează unde bag 4 boxe in stația asta? https://m.olx.ro/......c1j6k.html

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Nu
am scris un mesaj lung, dupa care m-am uitat pe google si am sters tot, pentru ca statia are de fapt 5.1
ai un subwoofer pe care poti sa il pui oriunde
dupa care ai 5 boxe care se pun asa, fata de TV cum te uiti TU la tv, nu dpdv al TV-ului

una in stanga, una in dreapta, apoi una (cea centrala) in fata sau deasupra tv-ului, apoi una in stanaga spate, si una in dreapta spate
iar apoi subwoofer-ul (ala de basi) pe care poti sa il pui oriunde

daca tu ti-ai luat statia dar ai numai 4 boxe atunci se pun stanga, dreapta, stanga spate, dreapta spate

insa ASIGURA-TE ca ai infipt mufele unde trebuie (ar trebui sa scrie pe statie, si in mod sigur scrie in manual) altfel ti-ai luat statia lu' peste, DEGEABA!