| listvanb a întrebat:

Salut TPU
Cum pot copia un link la Samsung galaxy mini 2, cand intru pe orice pagina nu imi arata linkul unde dau sa-mi arata linkul

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KazNNNeT a răspuns:

Intri in aplicatia facebook? in cazul acesta nu iti arata adresa web, doar daca intri in browser iti arata adresa.
Daca intri in browserul telefonului si nu iti arata adresa cauta pe la setari sau reinstaleaza / instaleaza alt browser

2 răspunsuri:
| KazNNNeT a răspuns:

Tu vrei sa spui ca nu iti apare acea web adress toolbar care iti arata pe ce site esti? Dar cum navighezi pe el?
O poza daca poti sa ne dai?

| listvanb explică (pentru KazNNNeT):

Cand intru pe facebook de ex nu scriu pe google facebook il am direct in telefon
nu imi arata acea pagina web de sus cum fac sa-mi arate?

| KazNNNeT a răspuns (pentru listvanb):

Intri in aplicatia facebook? in cazul acesta nu iti arata adresa web, doar daca intri in browser iti arata adresa.
Daca intri in browserul telefonului si nu iti arata adresa cauta pe la setari sau reinstaleaza / instaleaza alt browser