| elex a întrebat:

Buna TPU cine poate sa-mi dea si mie un link in care sa imi arata cum bag un Samsung galaxy mini (gt 5570i) in mass storage dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| ASAP a răspuns:

Trebuie să instalezi Samsung Kies pentru a folosi telefonul ca dispozitiv de stocare in masa.

Samsung Kies il gasesti aici: http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP

| elex explică (pentru ASAP):

Multumesc pentru raspuns ASAP dar as vrea sa stiu daca se poate umbla din telefon pentru al punde pe mass storage oricum funda o ai