| Hacker_Piciu_1997 a întrebat:

cum pot sa bag niste teme de pe pc pe un iphone 4s ios 6 fara cydia funda

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JUST44FUN a răspuns:

Daca cauti pe app store gasesti, temele le poti trimite de pe pc in telefon cu ajutorul lui ituns.Cydia nu te ajuta la nimic, ala ii un program ca sa iei jocuri gratis

| Hacker_Piciu_1997 explică:

Bai asta cu magazin play e pe Andronid eu am alt sistem de operare Am iOS nu Andronid esti bată de beizboll

| sergiudaniel a răspuns:

Naicum frate vezi ca ai in telefon o aplicatie magazin play parca si faci cont si acolo gasesti tot felul de chesti jocuri, poze ce vrei u. Sper ca te-am ajutat