| Psycho777 a întrebat:

Cum pot sa instalez o aplicatie downloadata de pe alt site [si nu de pe windowsphone.com] pe telefonul Nokia lumia 520? Trebuie update de soft sau ceva de genul? Sau daca nu, se poate sa downloadez aplicatia pe pc apoi sa o bag pe cardul SD si sa instalez pe telefon?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

"...se poate sa downloadez aplicatia pe pc apoi sa o bag pe cardul SD si sa instalez pe telefon?"
Ti-ai raspuns la intrebare!

| manablitz a răspuns:

Daca iei aplicații piratate, iti trebuie un cont developer unlock.
Acum nu mai este posibil sa iti faci unul din Romania.

Bafta! Funda?