| anonim_4396 a întrebat:

cum pun muzica pe telefon? (Am cablu de date, dar daca-l bag in telefon si in PC telefonul se incarca laughing ) nu imi apare nimic in my computer, si am asteptat 10 minute...

P.S categoria...

Răspuns Câştigător
| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Adaptoru e de card (MicroSd) se foloseste mai mult de fapt in general la laptop care au loc de card... ala e foarte bun!

5 răspunsuri:
| Swordsman a răspuns:

Cred ca e din cauza telefonului, adica seteaza-l si tu sa se conecteze la laptop cand bagi cablul, nu numai sa se incarce. Ar trebui sa ai diferite optiuni pe acolo gen use as mass storage etc.

| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

1.E normal sa se incarce doar primeste curent nu "apa"
2.Intra in "Mt computer"- si trebuie sa iti arate un "devic" connectat
3.Sau iti arata in Colt jos pe Desktop o notificare cv de genu "(numele telefonului+modelu) is connect...

| iSwag a răspuns (pentru GeorgeAndrei123456):

Nu arata nimic... doar se incarca telefonul...

| NINAdancer a răspuns:

Nu e bun cablul de date...eu am patit la fel si mi.am luat adaptor pentru card.mi se pare si mai simpluwinking

| iSwag a răspuns (pentru NINAdancer):

Cand am luat cardul am primit si "Adapter". dar nu stiu ce se face cu el happy

| GeorgeAndrei123456 a răspuns (pentru iSwag):

Adaptoru e de card (MicroSd) se foloseste mai mult de fapt in general la laptop care au loc de card... ala e foarte bun!