| kenNNzorFTW a întrebat:

SAlut TPU, Cum pun o imagine pe fundal la un Samsung s5230 ca ma chinui de o juma` de ora laughing Am intrat pe imaginea dorita si am dat acolo la setare ca si am ales fundal dar apare un fel de chenar si nu reusesc sa se incadreze toata imaginea ce sa fac?
raspuns rapid va rog.

Răspuns Câştigător
| Roxaniki98 a răspuns:

Pai e mai greu pana te inveti laughing si eu am avut probleme cu asta big grin tii pe marginea chenarului apasat si tot dai spre exterior pana acel chenar acopera toata imaginea. apoi dai ok happy e mai greu pana te inveti! aceeasi problema am avut-o si eu! laughing

| kenNNzorFTW explică (pentru Roxaniki98):

Multumesc de ajutor dar am gasit cum era, oricum azi l-am luat maine il vand big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roxaniki98 a răspuns:

E mai greu la inceput...trebuie sa tii apasat pe marginea chenarului si sa o largesti spre exterior pana cand cuprinde toata imaginea laughing e mai greu la inceput pana te obisnuiesti happy