| gabrielosss98 a întrebat:

cum vi se pare Nokia lumia 720? Ma gandeam sa mi-l cumpar si as vrea sa aud niste pareri.Ce jocuri merg pe el? Si as mai vrea sa stiu daca merge temple run.

Răspuns Câştigător
| liscio a răspuns:

Il are o prietena de-a mea ii naspa

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Temple run nu stiu daca merge pentru ca din cate stiu acest telefon are sistem de operare windows si nu stiu sigur daca cei care au dezvoltat aplicatia au creat-o si pentru windows phone.

Totusi ce ar trebuie sa faci pentru a afla mai multe lucruri despre acest produs este sa intri aici: http://bit.ly/16mvplM si sa vezi ce au spus altii despre el. Poti chiar sa ii intrebi pe cei care detin acest telefon ce parere au. daca merge aplicatiile respective. etc.

| gabrielosss98 explică (pentru maryusmono):

Ma,vezi ca ai gresit linkul, asta e cu lumia 710.

| gogutzugagu a răspuns:

E un telefon finut si elegant. Merg foarte multe jocuri si app interesante si merge si Temple Run. Cumparal cu incredere

| gabrielosss98 explică (pentru gogutzugagu):

Cum sa mearga temple run? Eu am auzit ca nu merge.