| dragos21351513 a întrebat:

Dati-mi un site de unde pot sa descarc aplicatii pentru telefon.

Răspuns Câştigător
| Iяiηα a răspuns:

Daca ai android, incearca pe google play(android market)
Daca nu ai android, incearca www.mobile9.com,e un site excelent pentru orice tip de telefon
O zi buna sa ai:)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe mobil cucurigu.ro,wapcorn(cel mai bun) pe internet zedge.net mobile9 cam atat stiu folosec wapcorn.

| pretty34 a răspuns:

Getjar.com descarca in format jar, daca intri pe tel se descarca automat in acest format. happy

| DomnishoaraPisicutza a răspuns:

Zedge.com (depinde ce telefon ai)

| TeyMar a răspuns:

Google Play daca ai android.De acolo imi iau eu aplicatile.Bafta!

| golftuning a răspuns:

Cel mai bun site este www.mobile9.com acolo iti alegi pentru toate telefoanele pentru ce marca ai tu succes

| YoExp3rT a răspuns:

Www.zedge.net
www.mobilerated.com
Daca imi aduc aminte mai scriu.