| GabryeluL a întrebat:

Dati-mi un smartphone pana in 550 de lei cu android cu camera buna si rezolutie faina, adica sa mearga jocuri faine pe el daca se poate si pe facebook sa mearga jocurile, un smartphone cu cate putin din toate! ( Stiu ca cer prea mult ) Ms anticipat

6 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Samsung galaxy trend lite

| NYK4u a răspuns:

Samsung galaxy gio 5660. Are pretul de 400 lei.Are cate putin din toate.

| mast3r a răspuns:

Cred ca gasesti un samaung galaxy s2 aecond hand la banii astia si e o alegere foarte buna.

| GabryeluL explică:

Sa mearga jocuri faine ca Temple Run, Fruit Ninja sau jocuri cu masini cand intorci telefonul masina vireaza, jocuri de-astea cu rezolutii faine...