| anonim_4396 a întrebat:

dau funda.

Eu vreau sa dau la Orange un telefon vechi pe taste pentru scaderea pretului la un tel nou, problema e ca nu este fun ctional, il pot preda nefunctional?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Programul acesta s-a lansat ca telefoanele vechi să nu se mai arunce în gunoi că poluează natura. Din cauza aceasta au decis să accepte telefoanele vechi, se pot folosi piesele de exemplu, nu le trebuie neapărat unul funcțional.
Acum că se țin de asta sau nu, cred că depinde unde mergi big grin Dar în descrierea programului nu se menționează că trebuie să funcționeze.

| ElSharawy a răspuns:

Depinde de magazin, dar in general trebuie functional. Poti merge sa intrebi la magazinul Orange