| Andrei52 a întrebat:

De 1 an jumate am un Samsung Galaxy S5 și de vreun an a început sa îmi vibreze camera când o deschid și am încercat mai multe chestii ca sa o fac sa își revină dar nu a mers. Ce credeți ca trebuie sa fac? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| GadgetsPro a răspuns:

Este mecanismul de stabilizare optica. Incearca sa cureti lentilele camerei. Presupun ca face ceva de genul: https://www.youtube.com/watch?v=YOE2yiX7rQE.Probabil un service iti rezolva problema cel mai bine

| Andrei52 explică (pentru GadgetsPro):

Dar daca o sa duc telefonul la service o sa-mi reseteze telefonul?

2 răspunsuri:
| GadgetsPro a răspuns:

Probabil da, majoritatea telefoanelor care ajung in service se reseteaza/resofteaza