| ThinkDifferent a întrebat:

De ce nu imi merge youtube pe Nokia 701? Adica a mers cand l-am cumparat intr-un timp dar acum cand dau pe youtube imi apare ecranul alb si jos cand dau imi scrie "Please enable JavaScript on your browser." Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| cosmincoco a răspuns:

Salut trebuie sa reactualizezi java adica sa descarci din nou programul java

| IamPharell a răspuns:

Intri in setarile browserului si cauti sa activezi JAVA. sau poate upgrade!

| akon100 a răspuns:

Trebuie sa insalezi JavaScript-ul. Scrie de pe telefon pe google java script si il downloadezi de acolowinking

| 199609 a răspuns:

Prietene trebuie sa instalezi(activezi) JavaScript din browser-ul tau... Cum ai instala Java pe calculator la asta ma refer..Intri pe google de pe tel si scrii download Java Script ..cauti il instalezi si gata.