| vlady434 a întrebat:

Salut TpU! De ceva timp, cand adaug contacte in telefon, acestea nu mai apar; adica, apar daca le caut, dar doar daca le caut. Am incercat sa le scot din orice grup de contacte in care ar fi putut intra, dar nu a mers. Stie cineva cum se rezolva problema? Multumesc anticipat.
P.S.: Am Samsung galaxy s3

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Vezi ca sunt optiuni unde setezi sa-ti arate doar contactele din tel, doar de pe cartela sau din ambele parti, daca tot face figuri da-i o setare din fabricare dar sa-ti salvezi numerele alea sa nu le pierzi