| Floryn9 a întrebat:

Am o problema cu contactele de pe mobil si vreau sa le mut pe SIM, am cautat si am incercat dar nu reusesc, mi s-a blocat cartela de telefon si acu as dori sa le mut din nou pe SIM si nu stiu cum, am un telefon Samsung Galaxy S3 mini, as dori daca se poate sa le mut pe toate odata, nu una cate una pentru ca am multe contacte si imi ia mult timp....cine stie sa-mi dea niste pasi, va primi funda.

2 răspunsuri:
| DrSmoke a răspuns:

Salut! Pai dai la contacte si cauta pe la optiuni pe acolo ca trebuie sa fie! Bafta!

| Floryn9 explică (pentru DrSmoke):

Am cautat, dar sa-mi spui niste pasi exacti, e o chestie cu Export/Import, la ce se refera?