| DarkAngel891989 a întrebat:

Salut TPU.De ceva vreme nu mai merge aplicația Youtube vanced+micro G pe telefon. Oare o fi de la telefonul meu? Ce alte aplicații fără reclamă (free)îmi recomandați.
Mulțam fain!

Răspuns Câştigător
| aestahv a răspuns:

Nu e de la telefonul tău, Vanced a fost interzis de către Google și cei de la Vanced au fost obligați să renunțe la aplicație. Probabil de aia nu-ți mai merge. Variante mai bune nu știu din păcate. sad

| DarkAngel891989 explică (pentru aestahv):

Bunã ziua.Caută noua versiune Vanced MicroG 0.2.6.17455 și Youtube Vanced 17.05-55 descarcã-le și dupã instaleazã-le.Eu le-am instalat și a mers, nu am întâmpinat nicio problemă.Zi faină să ai!

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Browser cu ublock origin pe... PC
Youtube telefon? ce e aia? te chiombesti la puchinei pe un ecran de telefon

| goguPatent a răspuns:

E gata era vanced, google le-au pus cruce.
Asa ca ramane doar varianta yt premium cum era si normal.