| Gabdag a întrebat:

Ce aplicații pentru telefon știti pentru a folosi YouTube fără reclame?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Youtube Vanced.

| DjSannan a răspuns:

YouTube Go
YouTube Music
. YouTube Kids
. NewPipe
YouTube Premium
YouTube Red
ProTube for YouTube
OGYouTube
FlyTube for YouTube

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai Youtube premium, mai bun de atat nu gasesti.

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns (pentru suntserios):

Ala costa.

| suntserios a răspuns (pentru cristi202):

Asa si?
Trebuie sa platim cumva contentul ala de pe Youtube nu?
Ori abonament, ori reclame. Eu prefer abonamentul

| cristi202 a răspuns (pentru suntserios):

Crezi că YouTube cîștiga din reclame? Daca mă întrebi care e ultima reclama văzută, nu știu să zic happy. Niciodată nu le-a am urmărit. Pentru că mă enervează. Nu numai pe YouTube. Fiindcă sunt stupide. Rar vezi una care chiar sa fie faina, și și mai rar una care sa te motiveze sa cumperi produsul la care face reclama. Tot ce vad eu la o reclama sunt secundele ce trec, și "Omite anunțul" happy

| suntserios a răspuns (pentru cristi202):

Castiga si Youtube din reclama, mai important e insa ca primeste bani creatorul continutul la care ma uit. Ca pe mine ala ma intereseaza sa primeasca bani, ca sa mai fac in continuare video-uri.

E irelevanta ca tu te uiti sau nu, si daca nu s-ar castiga bani din asta nu s-ar fi inmultit reclamene si ar fi da faliment de mult Youtube.

| cristi202 a răspuns (pentru suntserios):

Știu că e irelevant că mă uit, dar pentru mine și probabil pentru alti, reclamele sunt degeaba acolo.

| sierra1 a răspuns:

E una de-i zice "paid_memberships"

| NLS a răspuns:

ReVanced (asta folosesc eu)
FreeTube
Piped

| IceRope a răspuns:

Folosesc AdAway. Poți descărca apk-ul doar de pe site-ul lor. Este gratuit, se susțin din donații. Înainte de instalare, intră la setările telefonului și bifează unde se spune că permite instalația și din alte surse. Folosesc asta de mult timp și am zero reclame.
Link https://adaway.org/

| Fantaspirit a răspuns:

Play Tube

| Mariaxoxo0864 a răspuns:

YouTube vanced