| Razvan_Neta_1998 a întrebat:

De curand am facut un abonament pe cosmote cu 8. 8euro si am trafic de date nelimitat. Am inteles ca pot sa umblu cat vreau pe net dar daca descarc intru la cost. Poate cineva sa imi explice cum vine?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Ai trafic nelimitat, nu e nici un cost chiar daca faci download. Singurul inconvenient e ca dupa ce depasesti traficul recomandat viteza iti va fi limitata, iar limita de viteza e foarte mica la tipul asta de abonament.