| ghx998 a întrebat:

de curand imi voi comanda un Samsung galaxy s3, dar am auzit ca are probleme de hardware..am citit pe un forum ca se strica intre 150 si 200 de zile si multi alti care au avut probleme cu telefonul..merita sa-l cumpar?

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva...are piese de calitate in el

| radu69 a răspuns:

Daca iti place telefonul da merita sa-l cumperi este un telefon bun, iar daca ai grija de el nu se va strica+faptul ca in cazul in care se strica hardwarul la el ti-l vor repara gratuit datorita garantiei.