| DeNeCuM a întrebat:

De multa vreme, pe telefon, multe jocuri care inainte imi mergeau super, acum dau crash sau merg foarte greu. credeti ca ajuta sa-l resetez la setarile din fabrica? daca da, datele de pe google+ se salveaza? gen daca mi se salveaza orasul in clash of clans.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai memoria RAM prea incarcata. Descarca din magazin play aplicatia Clean Master si curata memoria RAM. Daca revi la setarile din fabrica nu este sigur ca iti salveaza progresul. La mine in GT Racing 2 nu salveaza progresul pe Google+. Il salveaza pe Facebook.

| Caraibe42 a răspuns:

S-ar putea sa te ajute sa il resetezi.

S-ar putea sa nu se salveze. Eu am o tableta si am resetat-o de multe ori. Inainte ma jucam Boom Beach si dupa ce am resetat-o prima oara mi-a ramas insula cum era dar pe la a 3-a 4-a resetare mi s-a resetat si insula nu stiu de ce.

Deci daca vrei sa incerci sa o resetezi poate jocurile care iti dau crash o sa mearga. Dar s-ar putea sa nu mearga deci tu decizi.