| JackTh3Ripper a întrebat:

de o săptămână am achiziționat un Huawei p20 pro și as dori sa știu cum pot face volumul din căști sa fie mai mare? De exemplu am ascultat la un p10 și se auzea mai tare ca la P20 de ce? Poate fi din căști? Cine îmi poate explica rog seriozitate și dau funda. O zi buna

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Sunt prgrame care te ajuta PUTIN mai mult deci incearca unul. Aplicatii de genu' gasesti si pe PlayStore
----------------------------
Funda?

| JackTh3Ripper explică (pentru Bogdan70001):

La ce programe te referi? Dă-mi câteva exemple

3 răspunsuri:
| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Pai e posibil sa difere dar banuiesc ca depinde de preamplificatorul din telefon pe care nu il poti schimba

| JackTh3Ripper explică (pentru Darjan_Darius_1994):

Pai la telefon am primit un adaptor de la usb c la Jack și am pus căști cu mufa Jack și se auzea mai tare dar mai la calitate era mai slaba